1 min read

Nieuwe collega – Silvan Paul

Featured Image

Ter versterking en uitbreiding van ons team is recent een nieuwe collega aan het Diesis team toegevoegd. Wij stellen hem graag aan u voor.


Op 20 september is Silvan Paul ons team komen versterken als Junior Front End Developer. Van jongs af aan was hij geïnteresseerd in elektronica en kwam via het repareren en maken van elektronica al snel bij het schrijven van games, websites en software. De keuze om de opleiding tot Sofware Developer te volgen was dan ook een logische keuze wat hem betreft.

Na de afgelopen anderhalf jaar gewerkt te hebben als applicatie ontwikkelaar bij een ICT dienstverlener heeft hij dus recent de overstap naar Diesis gemaakt. Met Silvan hebben wij een mooie aanvulling op ons development team.


Welkom!

Hoe Finance de organisatie meer data-gedreven kan maken

Door verdere digitalisering en automatisering wordt de financiële afdeling steeds meer data-gedreven. Wat betekent dit voor het werk van de financieel professional? En hoe kan Finance de interne...

3 basisprincipes voor de moderne financiële organisatie

Dagelijks ben ik in contact met diverse organisaties die hun, vaak complexe, financiële processen willen optimaliseren. Hoewel dat het nodige advies op maat betekent, zie ik ook een gemene deler in...

3 tips voor Finance om duurzame klantrelaties op te bouwen

Hoe groot of klein uw bedrijf ook is, een goede relatie met uw klanten onderhouden is een van uw hoogste prioriteiten. Want het kost zoals we allemaal wel weten meer moeite om een nieuwe klant binnen...