1 min read

Nieuwe collega – Silvan Paul

Featured Image

Ter versterking en uitbreiding van ons team is recent een nieuwe collega aan het Diesis team toegevoegd. Wij stellen hem graag aan u voor.


Op 20 september is Silvan Paul ons team komen versterken als Junior Front End Developer. Van jongs af aan was hij geïnteresseerd in elektronica en kwam via het repareren en maken van elektronica al snel bij het schrijven van games, websites en software. De keuze om de opleiding tot Sofware Developer te volgen was dan ook een logische keuze wat hem betreft.

Na de afgelopen anderhalf jaar gewerkt te hebben als applicatie ontwikkelaar bij een ICT dienstverlener heeft hij dus recent de overstap naar Diesis gemaakt. Met Silvan hebben wij een mooie aanvulling op ons development team.


Welkom!

Hoe selecteer je de juiste Unit4 implementatiepartner?

De juiste Unit4 partner voor jouw organisatie bedoelen we dan. De juiste partner is niet noodzakelijk de bekendste naam die op alle A-locaties adverteert, ook niet per se de partner die je...

Checklist: is Credit Management software iets voor mij?

Vraag je je af of het automatiseren van je debiteurenbeheer iets voor jou is? En heb je nog geen duidelijk beeld van de voordelen van dedicated Credit Management software? In deze checklist zetten we...

Factureren in Excel versus automatisch factureren: wat kies jij?

Lange tijd was factureren in Excel de heilige graal. Maar sinds de komst van het befaamde spreadsheet-programma zijn er tal van nieuwe oplossingen ontstaan, zo ook voor automatisch factureren. Is...